IT Marketing Specialist

Baví Vás IT a láka Vás práca v oblasti zdravotníctva a farmácie?

Do nášho tímu hľadáme projektového špecialistu, ktorý bude zodpovedný za  prípravu a realizáciu projektov pre počítačové aplikácie určené pre slovenských aj zahraničných klientov.

Náplň práce:

  • Participácia na príprave a realizácii projektových plánov pre aplikácie spoločnosti
  • Komunikácia s manažmentom spoločnosti, zákazníkmi a projektovým tímom
  • Rozvoj vzťahov so zákazníkmi
  • Spolupráca na príprave a koordinácii marketingových aktivít pre počítačové aplikácie
  • Aktívna účasť na vybraných konferenciách v SR aj zahraničí spojených s prezentovaním aplikácií spoločnosti

Ponúkame:

  • Atraktívnu a zodpovednú prácu v malom, príjemnom kolektíve
  • Možnosť sústavného vzdelávania
  • Príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra
  • Flexibilná pracovná doba a možnosť čiastočnej práce z domu
  • Príťažlivý sociálny program (5 dní voľna počas choroby, príspevok na stravu nad rámec zákona, podpora športových aktivít a i.)

Požadované vzdelanie a skúsenosti:

  • VŠ vzdelanie
  • Študent VŠ
  • Výhodou sú skúsenosti z medzinárodného marketingu, resp. key account v oblasti IT alebo vo farmaceutickom priemysle

Jazykové znalosti:

  • Anglický jazyk – pokročilá úroveň

Počítačové znalosti – používateľ:

  • Microsoft Office – pokročilý
  • Programovacie zručnosti sú vítané (PHP, jQuery, html, css, javascript)
  • Skúsenosti s tvorbou a správou databázových systémov (MySQL/MariaDB, MS Access, Excel) sú vítané
  • Práca s grafickými editormi výhodou

Ďalšie požiadavky na kandidáta:

  • Kreativita, precíznosť, komunikatívnosť, databázová priestorová predstavivosť a logické myslenie
  • Analytické myslenie, zodpovedný a aktívny prístup k práci a riešeniu problémov
    príjemné vystupovanie, dôslednosť
  • Samostatnosť a zároveň schopnosť tímovej spolupráce

Termín nástupu:

  • Dohodou

V prípade že sa chcete uchádzať o túto pracovnú pozíciu, pošlite nám motivačný list a životopis.